test

test

Kennisregisseur

SOML

Guido van Dijk

g.vandijk@soml.nl

Kennisregisseur

Hogeschool Utrecht

Harry Rorije

Harry.rorije@hu.nl

Kennisregisseur

FLOT

Gerdine Velthoven

g.velthoven@fontys.nl

Kennisregisseur

Fontys Lerarenopleiding Tilburg

Martin Vos

m.vos@fontys.nl

Kennisregisseur

ATO-scholenkring

Edwin Buijs

Edwin.Buijs@han.nl

Kernteam

ATO Scholenkring

Ankie de Laat

Kernteam

Quadraam

Caroline Herbermann

c.herbermann@lorentzlyceum.nl

Kernteam

Lector Hogeschool Arnhem en Nijmegen

Helma Oolbekkink-Marchand

Kernteam

Lector Fontys Hogeschool Kind en Educatie

Anje Ros

a.ros@fontys.nl

Kernteam

Lector Fontys Lerarenopleiding Tilburg

Projectleider Quinta Kools

q.kools@fontys.nl

Kernteam

FH Kind & Educatie, Fontys

Henderijn Heldens

h.heldens@fontys.nl